GDPR - zpracování a ochrana osobních údajů

Mgr. Klaudie Mašterová  |   1403x  |

Informační povinnost o zpracování osobních údajů v souladu s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů

Základní škola Nejdek, náměstí Karla IV., příspěvková organizace, dále jen „škola“ jako správce osobních údajů zpracovává údaje v uvedených případech (viz osobní údaje ve škole - tabulka zde). Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky, ID DS g56w95, emailem na adrese zsnejnam@seznam.cz nebo poštou na adrese Základní škola Nejdek, náměstí Karla IV., příspěvková organizace, náměstí Karla IV. 423, 362 21 Nejdek. Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Jmenovaným pověřencem pro školu je:

Mgr. Robert Pecka

Moore Advisory CZ, s.r.o.

Karolinská 661/4

email: gdpr@moore-czech.cz

Zveřejněno: 14.6.2022
Důležitá upozornění související s rekonstrukcí školy

Zveřejněno: 10.6.2022
Informace ze ŠJ

Vážení rodiče a žáci,

1. Pokud hradíte stravné převodem z bankovního účtu - věnujte prosím pozornost písemným informacím vedoucí školní jídelny paní Jarošové, které přinesou Vaše děti domů.

2. Pokud hradíte stravné hotově - přeplatky budou převedeny do měsíce září; žákům 9. tříd a žákům, kteří po prázdninách změní školu, budou přeplatky vyplaceny hotově.

Zveřejněno: 28.3.2022
Zápis do 1. ročníku ZŠ

Zveřejněno: 2.3.2022
Obavy z války na Ukrajině
Zveřejněno: 13.9.2021
Stalo se Vaše dítě obětí šikany?