Rozloučení 5. A s 1. stupněm

2.července 2021  |   Články  |   Mgr. Lenka Dejlová  |   637x  |   3  |

Předposlední den školního roku proběhl

v 5. A netradičně. Naše rozloučení s 1. stupněm začalo  vpodvečer 28. června, kdy jsme všichni sešli a poseděli u ohně na školní zahradě. Pak jsme si stihli ještě zahrát vybíjenou.  Jakmile nastala úplná tma, vyrazili jsme po skupinách, bez mobilních telefonů a pouze s dvěma baterkami, na únikovou hru v budovách naší školy. Během hry jsme vyřešili rébusy a šifry, abychom se nakonec v potemnělé budově školy dostali k pokladu, který byl ukrytý v kufru se zámkem zabezpečeným kódem. Všichni nakonec kufr otevřeli a poklad našli, mohli se tak radovat z třídního trička. Čas na spaní byl krátký. Ráno se každý opět těšil na hřiště zahrát si naší oblíbenou vybíjenou.

Děkujeme všem, kteří u této akce pomáhali a  také maminkám a babičkám za to, jaké báječné koláče a  jiné dobroty nám napekli  ke snídani. Byla to náročná, ale zábavná noční únikovka. Všichni se nakonec shodli, že by chtěli hru ještě delší. Tak snad někdy příště.

5. A

Zveřejněno: 13.7.2022

Zveřejněno: 10.6.2022
Informace ze ŠJ

Vážení rodiče a žáci,

1. Pokud hradíte stravné převodem z bankovního účtu - věnujte prosím pozornost písemným informacím vedoucí školní jídelny paní Jarošové, které přinesou Vaše děti domů.

2. Pokud hradíte stravné hotově - přeplatky budou převedeny do měsíce září; žákům 9. tříd a žákům, kteří po prázdninách změní školu, budou přeplatky vyplaceny hotově.

Zveřejněno: 28.3.2022
Zápis do 1. ročníku ZŠ

Zveřejněno: 2.3.2022
Obavy z války na Ukrajině
Zveřejněno: 13.9.2021
Stalo se Vaše dítě obětí šikany?