Rozloučení 5. A s 1. stupněm

2.července 2021  |   5. A  |   Mgr. Lenka Dejlová  |   56x  |   3  |

Předposlední den školního roku proběhl

v 5. A netradičně. Naše rozloučení s 1. stupněm začalo  vpodvečer 28. června, kdy jsme všichni sešli a poseděli u ohně na školní zahradě. Pak jsme si stihli ještě zahrát vybíjenou.  Jakmile nastala úplná tma, vyrazili jsme po skupinách, bez mobilních telefonů a pouze s dvěma baterkami, na únikovou hru v budovách naší školy. Během hry jsme vyřešili rébusy a šifry, abychom se nakonec v potemnělé budově školy dostali k pokladu, který byl ukrytý v kufru se zámkem zabezpečeným kódem. Všichni nakonec kufr otevřeli a poklad našli, mohli se tak radovat z třídního trička. Čas na spaní byl krátký. Ráno se každý opět těšil na hřiště zahrát si naší oblíbenou vybíjenou.

Děkujeme všem, kteří u této akce pomáhali a  také maminkám a babičkám za to, jaké báječné koláče a  jiné dobroty nám napekli  ke snídani. Byla to náročná, ale zábavná noční únikovka. Všichni se nakonec shodli, že by chtěli hru ještě delší. Tak snad někdy příště.

5. A

Zveřejněno: 2.7.2021
Rozdělení žáků do 1. tříd od školního roku 2021/2022

Zveřejněno: 21.6.2021
Informace školní jídelny k vyúčtování

Stravné hrazené z účtu: přeplatky stravného za školní rok 2020/2021 se budou vracet od 21. 6. do 29. 6. 2021 od 6: do 15: 00 hodin! Zároveň budou poskytnuty informace o platbách na školní rok 2021/2022. Dostavte se prosím v uvedeném termínu.

Stravné placené hotově se převede na následující školní rok. Výjimkou jsou pouze žáci, kteří z naší školy odcházejí ( devátý ročník, popř. přechod na jinou školu), těm se přeplatek vyplatí ve výše uvedeném termínu.