Ptačí budky

7.června 2021  |   4. A  |   Mgr. Lenka Dejlová  |   48x  |   4  |

Naši školní zahradu máme rádi. Zvláště v posledních týdnech na ní trávíme hodně času.

Venku nemusíme mít roušky, a tak hledáme každou příležitost k pobytu zde. Na zahradě se nám líbí, a tak chceme, aby se tady líbilo i ostatním. Připravili jsme  pro naše spolužáky dřevěné pexeso, při jehož hře si mohou zkrátit dlouhou chvíli. Pro brouky, včelky, čmeláky, ploštice a další hmyzí havěť jsme vybudovali hmyzí domeček. Nyní jsme umístili na stromy v zahradě čtyři ptačí budky. Moc se těšíme, až se stanou příbytkem nějakého ptáčka zpěváčka. Za výrobu ptačích budek děkujeme velice panu Františku Březkovi a za pomoc při umístění na stromy našemu panu školníkovi.

žáci 4. A

Zveřejněno: 21.5.2021
Návrat k běžnému režimu

Od 24. 5. 2021 se škola vrací k běžnému režimu, v platnosti zůstávají obecná hygienická pravidla (roušky, rozestupy, dezinfekce). Je povolena výuka TV, zpěv je nadále zakázán.