Děti z 1. C se tento týden pustily do výroby přáníček ke Dni matek, sestavených zčásti z vytrhaných pestrých kousků barevného papíru do tvaru srdíčka. To bylo zakomponováno do přáníčka z kartonu s květy. Vzkazy dětí jsem nechala zcela v jejich režii. Ptáček z kartonu a látky byl pro některé trochu oříšek, ale jinak než praxí se děti ovládat nůžky a pracovat s látkou či nití nenaučí. Většinou jsme na druhou stranu ptáčka tavnou pistolí nalepili kolíček, aby se mohl kamkoli připnout, jedna šikulka zvládla ze skládaného papíru též provléknout křidélka a ptáček dostal mašli na zavěšení - mamky určitě přáníčka s dárečkem potěší..