Zpráva z konání nohejbalového turnaje konaného 13. 5. 2016    

Nohejbalový klub KONAN TJ Jiskra Nejdek z. s.

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., http://www.nohejbalnejdek.estranky.cz

 

 

V pátek 13. května 2016 se v Nejdku na hřišti základní školy Náměstí uskutečnil druhý ročník turnaje pod názvem

,, TURNAJ ŽÁKŮ ZÁKLADNÍCH ŠKOL V NOHEJBALU TROJIC ,,

Skoro 40 žáků rozdělených do skupin dle svých věkových kategorií zde odehrálo velmi zajímavá utkání a nutno říci, v určitých momentech i na dost slušné úrovni.

Všem zúčastněným patří velký potlesk za předvedené výkony, ti nejlepší byli odměněni medailemi a vítězná družstva obdržela pohár z rukou reprezentanta České Republiky Jakuba Medka, mistra světa v nohejbalu trojic, kmenového hráče SK LIAPOR Karlovy Vary – Doubí.

Celou akci uspořádal místní Nohejbalový klub KONAN TJ Jiskra Nejdek ve spolupráci s Karlovarským Krajským Nohejbalovým svazem, městem Nejdek a firmou Witte.

Mediálními partnery turnaje jako vždy jsou Nejdecké listy a Karlovarský deník.

Poděkování patří ředitelkám a řediteli zúčastněných ZŠ, kteří umožnili svým žákům na turnaji startovat. Dále pak i učiteli a hráčům NK KONAN TJ JISKRA Nejdek, již celý turnaj řídili.

autor článku

Luboš Fasura

foto

Vláďa Ježek

Výsledky nohejbalového turnaje zde

Fotografie zde

Výsledky přespolního běhu Křížem krážem Křižákem zde

Výsledky ročníkových kol vědomostní soutěže „Na kus řeči s Otcem vlasti“

organizované ve spolupráci se ZŠ Truhlářská, Karlovy Vary k 700. výročí narození Karla IV.

 

                         karel iv

ŽÁCI POSTUPUJÍCÍ DO ŠKOLNÍHO KOLA

1. kategorie 4. – 6. ročník

4. ročník Body
1. David Topilnyckyj 41, 5
2. Ellen Fričová 38, 5
3. Daniel Šimek 37
4. Rozálie Šprocová 27
5. Samuel Srnec 22, 5
5. ročník  
1. Ondřej Všelko 39, 5
2. Michal Bršťák 38
3. Kristýna Ondráčková 36
4. Petra Bolváriová 35
5. André Schwarz 34, 5
6. ročník  
1. Terezie Šimonková 36, 5
2. Nikol Mansfeldová 29
3. Marie Smoluchová 27, 5
4. Viktorie Meruňková 26, 5
5. Klára Zifčáková 23

2. kategorie 7. – 9. ročník

7. ročník Body
1. David Šimek 56
2. Martin Lutsak 44
3. Veronika Kraklová 36
4. Andrea Semanová 32
5. Tereza Ziebová 29
8. ročník  
1. Petra Bauerová 43
2. - 3. Petra Ulmanová 36
2. - 3. Liesel Meulemeester 33
4. Vendula Pazderová 36
5. Barbora Šedivá 34
9. ročník  
1. Andrea Janová 60
2. Anna Daňková 55
3. Tereza Mansfeldová 53
4. Adéla Bolváriová 44
5. Nick Newiak 33


 

                                                                      

 !!! Pozor - důležité informace týkající se přijímacího řízení na střední školy zřizované Karlovarským krajem pro školní rok 2016/2017 čtětě zde!!!

 

Posilování a kulturistika, trénink i výživa